Dilinizi seçin

hardox sac fiyatları
hardox sac fiyatları

Hardox Sac fiyatları

 

Hardox sac fiyatları 1,8 €' dan başlayıp 3 € birim fiyata kadar çıkmaktadır.

Talep ettiğiniz malzemenin en ve boy bilgilerini whatsapp ikonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim kurulduğu andan itibaren hardox sac fiyat listesini yazılı bir teklif formu ile tarafınıza iletilecektir.

İçindekiler

Hardox Sac Fiyatı

Hardox 400 sac fiyatları

Hardox 450 sac fiyatları

Hardox 500 sac fiyatları

Hardox Sac fiyatları neye göre değişir?

 

Hardox Sac Fiyatı

Stoklarımızdaki hardox sac fiyatları üç grupta iznelebilir.

Hardox 400 sac fiyatları

Stoklarımızdaki Hardox 400 sac fiyatları 1,8  € ile 2,8 € arasında değişkenlik göstermektedir. (Haziran 2022 güncel fiyat için whatsapp butonuna tıklayarak iletişime geçebiliisiniz )

Hardox 450 sac fiyatları

Stoklarımızdaki  Hardox 450 Sac fiyatları 1,9 € ile 2,9 € arasında değişkenlik göstermektedir. (Haziran 2022 güncel fiyat için whatsapp butonuna tıklayarak iletişime geçebiliisiniz )

Hardox 500 sac fiyatları

Stoklarımızdaki Hardox 500 sac fiyatları 2 € ile 3 € arasında değişkenlik göstermektedir. (Haziran 2022 güncel fiyat için whatsapp butonuna tıklayarak iletişime geçebiliisiniz )

Hardox Sac fiyatları neye göre değişir?

Hardox sac fiyatlarının değişkenlik göstermesinin bir çok sebebi vardır. Bunların başında üretim süreçlerinin zorlukları gelir. Örneğin  4mm, 5mm ve 6mm hardox saclarda hem dar bant olarak hem de  levha olarak üretim vardır. Levha olarak üretilen saclar örn: 5x2500x8000  dar bant (Örnek ölçü: 5x1500x9000)  olarak üretilen saclara göre daha pahalı olur. Bu noktada tüketicinin dikkat etmesi gereken husus eğer ihtiyacı dar bant bir plakadan karşılanabiliyorsa levha olarak üretilmiş malzeme tercih edilmemelidir. 

  • Yazar Hakkında (tr-TR): Sacdan Adam