Dilinizi seçin

Hardoks

Hardoks diye aradığınız için bu sayfaya yönlendirildiniz muhtemelen Hardox çelikleri hakkında bilgi arıyorsunuz. Doğru yazım şekli Hardox'tur.

Sacdan Adam stoklarında Hardox çelikleri bulundurmaktadır. Detaylı stok ve fiyat bilgisi için sağ altta bulunan mesaj butonuna tıklayarak bizimle hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Hardox, İsveç merkezli bir çelik markasıdır ve Türkçe'de de "Hardox" olarak kullanılmaktadır. Hardox, özellikle yüksek mukavemetli aşınma dayanımı gerektiren uygulamalar için tasarlanmış bir markadır. İnşaat, madencilik, tarım ekipmanları, taşımacılık ve benzeri alanlarda kullanılan aşınmaya karşı dayanıklı çelik plakaları üretir. Hardox çelikleri, yüksek mukavemet, uzun ömür ve hafiflik gibi özellikleriyle bilinir.

Hardox markası, SSAB şirketi tarafından üretilir. SSAB, genellikle çeşitli endüstriyel sektörlerde kullanılan yüksek mukavemetli çeliklerin lider üreticilerinden biridir. Türkiye'de Hardox markasının çeşitli distribütörleri bulunmaktadır ve bu distribütörler aracılığıyla Hardox çeliklerine ulaşabilirsiniz.

Aşağıda Sacdan Adam taratından Abkant pres ile bükülmüş 50mm(5cm) Kalınlığında Hardox 400 kalite sac fotoğrafını görebilirsiniz.